Projects-4

آیا می توانم برای فرزندم خون اهدا کنم؟

اهدای خون مستقیم زمانی است که اهدا کنندگان خون برای انتقال یک گیرنده خاص خون اهدا می کنند. از طرف دیگر ، اهدای خون نوع دوستانه هنگامی است که اهداکنندگان خون برای موجودی خون عمومی خون اهدا می کنند.

آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی

آیا بچه ها زیاد کافئین مصرف می کنند؟

طبق یک مطالعه در سال 2014 در کودکان ، 73 درصد از کودکان به طور روزانه کافئین مصرف می کنند. این درصد از سال 2000 تا 2010 تقریباً باقی مانده است ، اما آنچه که تغییر کرده است منبع کافئین بود.

ماه ملی فیزیوتراپی

اکتبر ماه ملی فیزیوتراپی است و ما از شما دعوت می کنیم کمی درمورد اینکه هستیم چه کسی را بخوانید و حرفه ما تلاش می کند چه کاری انجام دهد! در ماه اکتبر امیدواریم آگاهی بیشتری به مأموریت انجمن فیزیوتراپی آمریکا برای تحول در جامعه با بهینه سازی حرکت به سمت آن داشته باشیم

علائم شایع سقوط: سرماخوردگی و آلرژی

در طول مدرسه ، کودکان در معرض دیگران قرار دارند که ممکن است عفونت ویروسی داشته باشند. و در طول فصل پاییز ، گرده ragweed ، یک آلرژن قدرتمند ، در هوا فراوان است. همچنین سطح اسپورهای قالب به ویژه در مکانهایی که اخیراً سیل شده اند افزایش می یابد.

پزشکان با تجربه

سلامتی شما مهمترین دارایی شماست. شما باید آن را فقط به بهترین متخصصان واگذار کنید

درمان شخصی

گزینه های درمانی با مداخله اولیه اهداف شما را از عوارض درمانی کاملاً مطابقت می دهد.

کیفیت و ایمنی

تمام اعضای تیم در مرکز پزشکی برای کمک به هر شرایطی کاملاً آموزش دیده اند.

بیمه ای که می پذیریم

زبانه ها کار می کنند. لطفاً توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید آن را در داخل زبانه ها نمایش دهید ، باید الگویی به کتابخانه اضافه کنید.